Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic w Eindhoven Professional

9 months ago Jobs Offers Lommel   223 views

  • zbieracz-i-pakowacz-w-gxo-logistic-w-eindhoven-big-0
Location: Lommel
Salary: -- €

Akceptowane języki

Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Eindhoven, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GXO Logistics to międzynarodowa firma logistyczna, która wspiera dobrze prosperujące przedsiębiorstwa. W magazynie w Eindhoven kładzie się nacisk na wydajność i zaangażowanie.

Jako Picker & Packer będziesz zajmować się narzędziami i materiałami budowlanymi. Do Twoich obowiązków będzie należał załadunek/rozładunek ciężarówek, zbieranie materiałów, etykietowanie opakowań, sprawdzanie jakości i kontrola zwracanych produktów.

Zdobądź pracę na pełny etat! Będziesz pracować na zmianach porannych, popołudniowych i nocnych, w zależności od tego, w którym dziale zaczniesz. Za wieczory, noce i weekendy otrzymujesz dodatki do wypłaty.

Aby się rozwijać, możesz brać udział w szkoleniach i imprezach integracyjnych. Zdobądź szansę na otrzymanie kontraktu w GXO! Dołącz do tego miłego i entuzjastycznego zespołu!

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Przygotowanie zamówień
Kontrola jakości
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Przenoszenie paczek o różnej wadze
Załadunek/rozładunek kontenerów

Wymagania
Sprawność i kondycja niezbędne do pracy fizycznej
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Additional Details

Company OTTO Work Force