Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Tokarz CNC – nadgodziny!!! (BELGIA) Professional

3 years ago Jobs Offers Ronse   447 views

2 800 €

  • tokarz-cnc-nadgodziny-belgia-big-0
Location: Ronse
Salary: 2 800 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy w zawodzie:

Tokarz CNC – nadgodziny!!! (BELGIA)

Firma specjalizujesię w wytwarzaniu wysokiej jakości części głównie systemów hydraulicznych,ponadto świadczy usługi in-house w przedsiębiorstwach swoich klientów orazzajmuje się szeroko pojętym utrzymaniem ruchu w innych zakładach produkcyjnych.

Obowiązki:

-programowanie (z pulpitu) i ustawianie tokarek CNC ze sterowaniem HAAS (G i Mkody) - produkcja elementów cylindrów hydraulicznych: cylindrów, tuleicylindrowych, tłoków, sworzni tłokowych, elementów korbowodów, części głowic,zaworów, itp. w tolerancji 0,01

- praca woparciu o rysunek techniczny

- praca zestalą, żeliwem, brązem i stalą nierdzewną

- produkcjamałych serii elementów (najczęściej maksymalnie do 5-ciu sztuk)

-utrzymanie i konserwacja maszyn

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe

-przynajmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza programistyCNC

- elastyczność,gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

- umiejętnośćwykonywania elementów o najwyższej jakości

- znajomośćrysunku technicznego

-umiejętność obsługi dźwigu (od 5 do 10 ton)

- znajomośćjęzyka angielskiego

- prawojazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – OD 17,00 EURbrutto/h na początek! + nadgodziny!!

- bony żywieniowe – 2,48 EUR za każdy przepracowanydzień pracy

- nadgodziny płatne 150%

- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii -15.38% rocznych zarobków brutto)

- premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

- dodatekrodzinny

- pozostałepremie, bonusy i inne świadczeniazgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

- zorganizowaniewszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- organizacjazakwaterowania – płatne 70-90 EUR tygodniowo (pracownik może korzystać zwłasnego mieszkania)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacjez właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowychzawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacjioraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem ParlamentuEuropejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam takżezgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w krajui za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogężądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

 KRAZ 18051

Additional Details

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak