Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

TECHNIK ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Oudenaarde Professional

5 months ago Jobs Offers Oudenaarde   115 views

  • technik-elektromechanik-utrzymania-ruchu-oudenaarde-big-0
Location: Oudenaarde
Salary: -- €

TECHNIK ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU, Oudenaarde - BELGIA!

kom 0048 604 406 633

mail: rekrutacja@marvelpc.eu

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta w m. Oudenaarde poszukujemy osób na stanowisko: utrzymanie w ruchu i konserwacja maszyn i urządzeń przemysłowych.

Opis stanowiska:

dokonywanie przeglądów technicznych, diagnoza i usuwanie usterek w zakresie mechaniki (regulacja komponentów), elektryki (regulacja napięcia), pneumatyki

identyfikacja problemów i ich usuwanie również w oprogramowaniu (bez konieczności programowania)

zadania związane z czyszczeniem maszyn, usuwanie odpadów chemicznych z procesu produkcji

wszelkie inne prace konserwacyjne maszyn i urządzeń zgodnie ze schematami,

raportowanie do przełożonego

Czego oczekujemy?

wyksztalcenie techniczne o kierunku elektromechanika, elektryka lub mechatronika

doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu minimum 2 lata, mile widziane w branży automotive (ale nie konieczne)

dobra znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki (specyfika każdej maszyny będzie nauczana w trakcie pracy)

umiejętność czytania rysunków i schematów

dobra znajomość języka angielskiego

dbanie o porządek w miejscu pracy i czyste środowisko. Konieczność noszenia kombinezonu z kapturem, rękawic, okularów i obuwie ochronnego (ochrona produktów przed pyłem.)

praca w tzw. ograniczonej przestrzeni (nie tradycyjny duży obszar produkcyjny)

gotowość do ścisłej współpracy w parze ze swoim partnerem technicznym

prawo jazdy kat. B

chęć wzięcia udziału w kilkuetapowym procesie rekrutacji

Co oferujemy?

wynagrodzenie miesięczne około 2374€ netto (stawka godzinowa od 18,22€/h brutto)

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach bezpośrednio w firmie klienta

gwarantowane 32h pracy tygodniowo (pełny etat)

5-zmianowy system pracy ciągłej (dodatek +39.76€ na miesiąc)

dodatek wakacyjny: 15,38% rocznych zarobków brutto

premię roczną: 8,33% rocznych zarobków brutto

bon żywnościowy: 8€/dzień w pracy (udział własny 1,09€ na dzień)

pomoc w zorganizowaniu mieszkania, przez pierwsze dwa miesiące pracy, na koszt firmy

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia tzw. "szpitalne" - odpłatne 18€ rocznie dla dorosłych, dzieci 8,5€ rocznie

możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenie na życie i na wypadek niepełnosprawności lub śmierci

możliwość skorzystania z ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków w pracy

dodatek na dojazd do pracy 50% poyżej ustawowej opłaty)

premia za staż pracy (po 5 latach, co roku wypłacana premia brutto)

jednorazowy zwrot kosztów dojazdu do pracy w Belgii dla kandydata oraz później dla jego rodziny

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv w języku angielskim na adres:

rekrutacja@marvelpc.eu

z dopiskiem w temacie maila: TECHNIK ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU-BELGIA

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goslinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Marvel Personal Consulting

BIURO PRACY OD 2001 ROKU!

www.marvelpc.pl

ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino

nr. Certyfikatu KRAZ 401

nr. KvK: 57872198

tel. +48 604 406 633

czynna pon-pt 8:00-16:00

Additional Details

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOŚLINOWSKI