Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Spawacz TIG / półautomat - monter, od 15,50 € brutto/h, Buggenhout, Belgia Professional

10 months ago Jobs Offers Buggenhout   208 views

15,50 €

  • spawacz-tig-polautomat-monter-od-1550-bruttoh-buggenhout-belgia-big-0
Location: Buggenhout
Salary: 15,50 € Negotiable

Spawacz TIG /półautomat - monter

WYNAGRODZENIE:od 15,50 € brutto/h

Miejscepracy: Buggenhout, Belgia
Zakwaterowanie: zagwarantowane

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
  • stawkę: od 15,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)430€- 470€ netto/tyg.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4530 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2450 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

OPIS STANOWISKA:

  • montaż dużych konstrukcji metalowych (zarówno produkcja masowa, jak i realizacja zamówień klientów indywidualnych)
  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie półautomatem oraz TIG w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • kontrola jakości wykonanych spawów
  • praca zgodnie z przydzielonym harmonogramem pracy
  • praca na samodzielnym stanowisku, na hali

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w spawaniu półautomatem, TIG
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • dokładność, sumienność

Aplikuj: https://tiny.pl/cgtq9

Kontakt telefoniczny wsprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786865 894, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) tofirma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już odponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą.Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją elementów metalowychdla wielu gałęzi przemysłu

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jestLink2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszejstronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work