Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Spawacz- praca w Belgii Professional

2 months ago Jobs Offers Roeselare   86 views

  • spawacz-praca-w-belgii-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Spawacz- praca w Belgii

Dla belgijskiej firmy specjalizującej się budowie,naprawie i konserwacji kontenerów poszukujemy spawacza

Wymagania:

  • - znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka ukraińskiego
  • - wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki i spawalnictwa
  • - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • - mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi

Zakres obowiązków:

  • • spawanie różnych konstrukcji
  • • naprawa kontenerów morskich
  • • dobieranie odpowiednich parametrów spawania
  • • dbanie o porządek i porządek w miejscu pracy.
  • • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • • umiejętność czytania planów
  • • przygotowanie powierzchni do spawania
  • • sprawdzenie jakości wykonanego spaw

Oferujemy:

  • - pracę w godz. 8:00 – 16:30 z półgodzinna przerwą
  • - możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowany? Zadzwoń!!

Dominika +48570 901 033

Wiktoria + 48570 910 913

Kamila: +48570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa

Additional Details

Start Date 20-02-2024
Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ