Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

SPAWACZ MAG 135/136/138 - 640 euro netto/40h Professional

11 months ago Jobs Offers Brussels   357 views

640 €

  • spawacz-mag-135136138-640-euro-netto40h-big-0
Location: Brussels
Salary: 640 €

Firma Covebo Work Office (KRAZ 1145) poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawaczy MIG/MAG w miejscowości Deventer.

Opis stanowiska:

- Spawanie elementów ze stali czarnej przeznaczonych pod rollercoastery, konstrukcje offshore oraz statków kosmicznych.

- Spawanie metodą MAG 135, 136 w pozycji PF i 138 w pozycji PA

- Grubość materiału 12mm-14mm; spawanie wielościegowe

- Spawy są sprawdzane, niektóre pod rentgen, wymagana wysoka jakość spawania

- Praca z rysunkiem technicznym

- Praca na dwie zmiany

Wymagania:

- Uprawnienia do spawania MAG

- Doświadczenie w spawaniu MAG 5 lat

- Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- Mile widziane doświadczenia na spawarkach Fronius

- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy: 640 euro netto/40h, wypłatę wpływającą co tydzień na konto, zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe, pomoc w organizacji transportu do Holandii, pełne ubezpieczenie podczas pobytu, stały dostęp do paska wypłat

Aplikacje i pytania prosimy przesyłać na adres: martyna.dudek@covebo.pl / +48 664 081 629

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Additional Details

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary