Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Spawacz - bez znajomości języka + zakwaterowanie Antwerpia Professional

5 months ago Jobs Offers Antwerpen   142 views

  • spawacz-bez-znajomosci-jezyka-zakwaterowanie-antwerpia-big-0
Location: Antwerpen
Salary: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojegoklienta w Belgii poszukuje spawaczy.

Miejsce pracy Antwerpia.

Zakres obowiązków:

- spawanie elementów stalowych,

- proste prace montażowe,

- obsługa narzędzi,

- kontrola jakości produktów.

Wymagania:

- transport we własnym zakresie,

- doświadczenie w pracy, jako spawacz,

- ważne uprawnienia.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- bony żywnościowe,

- belgijska umowa z możliwością stałego kontraktu,

- szkolenie w miejscu pracy,

- możliwość zakwaterowania,

- wynagrodzenie tygodniowe.

Więcej informacji: +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując "Spawacz + zakwaterowanieBELGIA" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Additional Details

Company KBTI Poland