Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Spawacz (aluminium) - również do przyuczenia Professional

11 months ago Jobs Offers Hasselt   388 views

  • img
Location: Hasselt
Salary: -- € Negotiable

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Spawacz (aluminium).

Nie masz doświadczenia ? Nic nie szkodzi - wszystkiego Cię nauczymy -TAK u nas możesz zdobyć wymagane doświadczenia i umiejętności.

Miejsce pracy: Sint-Truiden, Belgia.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów balustrad balkonowych, schodowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Codwutygodniowe wynagrodzenie - zawsze na czas!
  • Gwarancję godzin,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz. 883).

Additional Details

Start Date 01.05.2023
Company Regess