Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Ślusarz lub Monter, Salzbergen - Niemcy Professional

2 days ago Jobs Offers Brussels   52 views

  • slusarz-lub-monter-salzbergen-niemcy-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie ślusarza lub montera,masz prawo jazdy, mówisz po niemiecku i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwońjuż dziś i dopytaj o szczegóły!

Oczekiwania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy zgodnie z rysunkiem technicznym

- znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- prace montażowe, przygotowanie do spawania

- cięcie autogenem

- spawanie szczepne

- obsługa suwnicy

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

-odzież roboczą

- atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901414

Iza + 48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver