Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Ścinanie papryki- praca w Holandii Professional

4 days ago Jobs Offers Brussels   31 views

1 €

  • scinanie-papryki-praca-w-holandii-big-0
Location: Brussels
Salary: 1 €

Klaver poszukuje osób do pracy w szklarni z papryką.

Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen,

Zakres obowiązków:

• ścinanie papryki- praca w szklarni

• sortowanie i pakowanie papryki- praca na hali

Wymagania:

• zmotywowanie do pracy

• mile widziane doświadczenie

• prawo jazdy kategorii B ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:

• dużo godzin pracy

• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

• dłuższą współpracę

• zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

• opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ (18450)

Częstochowa, ul. Gminna 131

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Additional Details

Company Klaver