Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Produkcja wyrobów czekoladowych – Niemcy, Gotha Professional

2 days ago Jobs Offers Brussels   36 views

  • produkcja-wyrobow-czekoladowych-niemcy-gotha-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech?

Zadzwoń do nas!

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego anidoświadczenia!

Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobówczekoladowych.

Zakres obowiązków:

- produkcja wyrobów czekoladowych

- praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje:

- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniemsocjalnym

- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- transport do/z pracy

- wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszymprzepracowanym tygodniu)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901414

Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver