Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Produkcja okien i drzwi aluminiowych – Belgia Professional

11 months ago Jobs Offers Brussels   844 views

  • produkcja-okien-i-drzwi-aluminiowych-belgia-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Produkcja okien i drzwi aluminiowych – Belgia

Zakres obowiązków

- montaż drzwi aluminiowych, drzwi przesuwnych;

- montaż elementów do skrzydeł okien otwieranych uchylno-obrotowo;

- cięcie szkła do wszystkich rodzajów okien;

- praca z wszelkiego rodzaju typowymi maszynami, takimi jak piły, piły CNC, maszyny do szklenia itp.

- ogólna produkcja okien aluminiowych w fabryce

Profil kandydata:

- minimum 5 lat doświadczenia;

- jesteś gotów podjąć długoterminowe zatrudnienie;

- ściśle przestrzegasz procedur bezpieczeństwa i higieny;

- dobry angielski lub niemiecki jest koniecznością

Oferujemy:

- umowa na belgijskich warunkach;

- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;

- wynagrodzenie € 16, 00 brutto na godzinę – w zależności od doświadczenia;

- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;

- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);

- transport do pracy;

- zasiłek rodzinny.

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!

0031615207144

info@silko-recruiting.com

Additional Details

Company silko