Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik przygotowania pojazdów do naprawy / blacharz samochodowy, od 600€ netto/tyg., Vlissingen/Goes, Holandia Professional

2 days ago Jobs Offers Brussels   38 views

600 €

  • pracownik-przygotowania-pojazdow-do-naprawy-blacharz-samochodowy-od-600-nettotyg-vlissingengoes-holandia-big-0
Location: Brussels
Salary: 600 €

WYNAGRODZENIE:od 600€ netto/tyg.

Miejsce pracy: Vlissingen/Goes, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • gwarantowane 40h pracy tygodniowo (sporadycznie możliwość nadgodzin)
  • tygodniówkę 600€ netto  (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem
  • szybki proces rekrutacyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowanie pojazdów do naprawy, w tym demontaż uszkodzonych części
  • ocena zakresu uszkodzeń
  • współpraca z innymi pracownikami warsztatu w celu zapewnienia sprawnego procesu naprawy
  • naprawa uszkodzonych elementów karoserii pojazdów
  • wykonywanie prac blacharskich, takich jak prostowanie, wyciąganie wgnieceń i wymiana paneli karoserii
  • przygotowanie powierzchni metalowych do malowania
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość aktualnych systemów pomiarowych i osiowania oraz technik spawania i łączenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B, własny samochód - mile widziany

Aplikuj: https://utm.guru/ug7sw

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187,572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizującasię w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomagapracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne ijasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - dużej holenderskiej firmyzajmująca się naprawą samochodów powypadkowych oraz przywracaniu pojazdów doich pierwotnego stanu - poszukujemy kandydatów.

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. zsiedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja natemat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowejwww.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work