Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik Produkcji w Putten, Holandia - karma dla zwierząt! Professional

1 week ago Jobs Offers Brussels   56 views

  • pracownik-produkcji-w-putten-holandia-karma-dla-zwierzat-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznym środowisku?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy przy produkcji karmy dla zwierząt!

Twoje zadania:

• Nadzorowanie procesu produkcji.

• Zarządzanie rurami spożywczymi i kontrolowanie procesu zamrażania.

• Przemieszczanie bloku zamrożonej żywności (obsługa wózka widłowego, jeśli dotyczy).

Dlaczego warto?

• Stabilna praca z pełnym wymiarem godzin (około 40 lub więcej tygodniowo).

• Możliwość rozwoju do stanowiska operatora, jeśli jesteś zmotywowany i znasz angielski.

• Stałe zatrudnienie na długi okres

Warunki pracy:

• Praca wewnątrz w chłodniejszym środowisku.

Wymagania:

• Znajomość angielskiego na poziomie A1-A2.

Oferujemy:

• Zmiany: 2 zmiany (06:00-18:00 i 18:00-06:00), czasami możliwe zmiany godzin rozpoczęcia pracy oraz soboty w zależności od przepływu pracy.

Kontakt:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Czekamy na Ciebie!

Klaver (KRAZ 18450)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00

Additional Details

Company Klaver