Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik produkcji- pakowanie tubek do kosmetyków- okolice Amsterdamu Professional

2 months ago Jobs Offers Koksijde   76 views

  • pracownik-produkcji-pakowanie-tubek-do-kosmetykow-okolice-amsterdamu-big-0
Location: Koksijde
Salary: -- €

KlaverTeam poszukuje pracowników produkcji, do pracy pakowaniu plastikowych tubek do kosmetyków.

Zakres obowiązków:

- pakowanie tubek do kartonów
- wykładanie tubek z kartonów na taśmę produkcyjną lub do maszyny.

Dodatkowe informacje

- oferta pracy na stałe
-możliwość szkolenia na operatora maszyn (wytłaczarki oraz drukarki)

Wymagania:

-dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
- mile widziana znajomość języka angielskiego
Twoim atutem będzie prawo jazdy!

Oferujemy:

- wypłaty co tydzień
- dodatkowo płatne nadgodziny
- dodatki urlopowe i wakacyjne
- zakwaterowanie służbowe oraz ubezpieczenie (za opłatą)
- transport do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Dominika +48 570 901 033

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, al. Wolości 22/1

Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.

Additional Details

Company Klaver