Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik produkcji części plastikowych ABS (branża motoryzacyjna), 16,70€ brutto/h, Koningshooikt Belgia Professional

10 months ago Jobs Offers Antwerpen   239 views

16,70 €

  • pracownik-produkcji-czesci-plastikowych-abs-branza-motoryzacyjna-1670-bruttoh-koningshooikt-belgia-big-0
Location: Antwerpen
Salary: 16,70 €

Pracownik produkcji części plastikowych ABS (branża motoryzacyjna)

WYNAGRODZENIE 16,70€ brutto/h

Miejsce pracy: Koningshooikt, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na belgijskich warunkach
  • stawkę 16,70€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 530€ netto
  • gwarantowane 40 godzin pracy tygodniowo
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5130 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2780€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • zakwaterowanie płatne 145€ (pokój jednoosobowy), 95€ (pokój dwuosobowy)
  • bon żywnościowy o wartości 7,70€ brutto za każdy przepracowany dzień (wkład własny pracownika 1,10€)
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn do formowania części z tworzyw stycznych w branży motoryzacyjnej
  • umieszczenie plastikowych arkuszy w maszynie, które po podgrzaniu są próżniowo naciągane na określone kształty
  • przetwarzanie wykonanych części na stanowisku pracy: wypełnianie, szlifowanie, montaż małych części
  • praca na dwie zmiany (6.00-14.00; 14.00-22.00)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie techniczne, np. w zakresie ogólnej obróbki drewna, karoserii, chemii lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Aplikuj: https://bit.ly/43CqQmv

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – lidera w branży innowacyjnej produkcji autobusów, autokarów i pojazdów przemysłowych

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work