Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik do pakowania jajek – Holandia Professional

2 days ago Jobs Offers Brussels   38 views

1 €

  • pracownik-do-pakowania-jajek-holandia-big-0
Location: Brussels
Salary: 1 €

Pracownik do pakowania jajek – Holandia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii przy pakowaniu jajek. Praca polega na ręcznym pakowaniu jajek do kartonów oraz na kontrolowaniu ich jakości.

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie jajek zgodnie z wytycznymi jakościowymi
  • Pakowanie jajek w kartony lub inne opakowania
  • Etykietowanie produktów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne)
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Opiekę koordynatora na miejscu

  • Kamila: +48 570 901 414
  • Dominika: +48 570 901 033

·        Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Gminna 131
Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00–16:00.

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam