Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Pracownik do Laminacji Części (Praca z Carbonem) - Niemcy Professional

1 day ago Jobs Offers Brussels   32 views

1 €

  • pracownik-do-laminacji-czesci-praca-z-carbonem-niemcy-big-0
Location: Brussels
Salary: 1 €

Lokalizacja:  Deggendorf

Start pracy: 01.10

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy przy laminacji części z carbonu na małej produkcji.

Doświadczenie nie jest wymagane, a najważniejsze są dokładność, precyzyjność i umiejętności manualne.

Praca z małymi elementami w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A1 (aby pracownik mógł zostać przeszkolony)

- Dokładność i precyzyjność w wykonywaniu prac manualnych

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: 1800 € netto na początek

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Zainteresowany?

Kontakt telefoniczny:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver