Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca w szklarni lub szkółce drzewek- Holandia Professional

6 days ago Jobs Offers Roeselare   45 views

  • praca-w-szklarni-lub-szkolce-drzewek-holandia-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Praca w szklarni lub szkółce drzewek- Holandia

Lokalizacja: Nieuw-Vennep, Steenbergen

Zakres obowiązków:

  • -szkółka drzewek ozdobnych- praca w szklarni i nazewnątrz
  • - praca przy kwiatach doniczkowych
  • - inne prace przy kwiatach na hali lub w szklarni
  • -  praca wszklarni z papryką

Oferujemy:

  • -pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
  • - transport do pracy (możliwy samochód służbowy)
  • -wypłata co tydzień na Twoje konto

Wymagania:

- prawo jazdy
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- chęci i motywacja do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 414

Więcej informacji :

www.klaverteam.com

FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Klaver KARZ 18450

Additional Details

Start Date 24-06-2026
Company Klaver