Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca dla lakiernika przemysłowego w Niemczech z Klaver Professional

1 month ago Jobs Offers Brussels   70 views

  • praca-dla-lakiernika-przemyslowego-w-niemczech-z-klaver-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Posiadasz doświadczenie przy lakierowaniu? Znasz językniemiecki?

Skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: między Cottbus a Lipskiem

Wymagania:

- doświadczenie w pracy przy lakierowaniu

- prawo jazdy i własny samochód

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

- lakierowanie pistoletem

- przygotowywanie powierzchni pod malowanie

- polerowanie i szlifowanie

- kontrola jakości

Pracodawca oferuje:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- diety, dodatki urlopowe i świąteczne

- niemiecka umowa o pracę

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria+48 570 901 913

Dominika+48 570 901 033

Kamila+48 570 901 414

KlaverSp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemyw godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

Additional Details

Company KlaverTeam