Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Praca dla fachowców - Belgia Professional

1 day ago Jobs Offers Brussels   32 views

  • praca-dla-fachowcow-belgia-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Dla naszego klienta w Belgiiposzukujemy:

·        Elektryków

·        Hydraulików

·        Dekarzy

·        Pracowników remontowych – od sierpnia 2024

·        Kierowców C oraz C+E

Jeśli masz doświadczenie w którymśz wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znaszjęzyk angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szafsterowniczych i paneli kontrolnych
- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych
- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych
- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki,murowanie, montaż okien

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- dodatkowo płatne nadgodziny
- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Viktoriia +48 577 901 944

Iza+ 48 570 901 913

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa

Additional Details

Company Klaver