Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Piekarz - Praca w Belgii Professional

5 days ago Jobs Offers Brussels   38 views

  • piekarz-praca-w-belgii-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Stanowisko: Piekarz

Lokalizacja: Belgia

Język: Angielski (wymagany)

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego piekarza dopracy w Belgii. Praca polega na przygotowywaniu i wypiekaniu różnorodnychproduktów piekarniczych. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie wpiekarni, umiejętność pracy zgodnie z najwyższymi standardami jakości orazkomunikatywną znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

Przygotowywanie ciasta i innych składników

Wypiekanie pieczywa i innych produktów piekarniczych

Utrzymywanie wysokich standardów higieny i jakości

Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w pracy jako piekarz

Prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i transport do pracy

Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Pracę w przyjaznym i międzynarodowym zespole

Kontakt:

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Częstochowa ul. Gminna 131

Pracujemy od 7:00 do 18:00

Additional Details

Company KlaverTeam