Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

ORDERPICKER - KOSMETYKI - PARY - HOLANDIA Professional

3 weeks ago Jobs Offers Boechout   53 views

1 800 €

  • orderpicker-kosmetyki-pary-holandia-big-0
Location: Boechout
Salary: 1 800 €

 **Praca w Holandii – zbieranie zamówień na magazynie z kosmetykami!**

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

 **Miejsce pracy:** Oosterhout, Ede, Heteren, Holandia

 **Stawka:** 14,35 EUR brutto/h

**Twoje zadania:**
 Kontrola jakości i pakowanie produktów
 Sortowanie i zabezpieczanie towarów
 Przygotowanie zamówień do transportu
 Dbaj o porządek w miejscu pracy

**Wymagania:**
 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 Prawo jazdy – mile widziane, ale nie wymagane!

**Co oferujemy:**
 Cotygodniowe wypłaty
 Wsparcie koordynatora
 Dojazdy do pracy
 Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (wi-fi na miejscu!)
 Ubezpieczenie

Zgłoś się i zacznij swoją przygodę w Holandii!

 Obserwuj nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z nowymi ofertami i ciekawostkami:
[Instagram](https://www.instagram.com/humanbe.polska/)
[Facebook](https://www.facebook.com/profile.php?id=61561558649529)
[TikTok](https://www.tiktok.com/@humanbe.polska?_t=8nnCKnnfFwn&_r=1)

 602 460 130
 rekrutacja@humanbe.pl

Czekamy na Ciebie!

Pozdrawiamy,
Agencja HumanBe

Additional Details

Company HumanBe