Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Order picker Westerlo Professional

3 months ago Jobs Offers Westerlo   89 views

  • order-picker-westerlo-big-0
Location: Westerlo
Salary: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje pracownikówmagazynu / order pickerów.

Firma zajmująca się produkcją żywności.

Miejsce pracy: Westerlo

Zakres obowiązków
- zbieranie zamówień przy pomocy wózka EPT,
- szykowanie palet do wysyłki,
- rozkładanie towarów na magazynie za pomocą wózka ręcznego,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Westerlo i transport do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane.

Oferujemy:
- zatrudnienie na belgijskich warunkach
- stawka €15,93/h brutto,
- darmowe posiłki.

Więcej informacji: +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując "Order picker -Westerlo" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesurekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danychosobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Additional Details

Company KBTI Poland