Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator wózka widłowego- praca w Holandii Professional

2 days ago Jobs Offers Roeselare   48 views

  • operator-wozka-widlowego-praca-w-holandii-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Operator wózka widłowego- praca w Holandii

Jeśli jesteś operatorem wózka widłowego przedniego lub bocznego (reachtruck/ heftruck) mamy dla Ciebie propozycję pracy w Holandii.

Stanowisko: operator wózka widłowego bocznego lub przedniego(reachtruck/ heftruck)

Zakres obowiązków:

•             Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

•             Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Oferujemy :

•             legalna pracę w Holandii, umowę o pracę na warunkach holenderskich,

•             ubezpieczenie pracownicze, zakwaterowanie oraz transport do pracy

•             stałą opieka przed wyjazdem (wstępna umowa kierująca, stały kontakt z -naszym zespołem rekrutacyjnym ),

•             wypłaty co tydzień +dodatki

Wymagamy :

•             uprawnień na wózki widłowe

•             doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych

•             znajomości języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Kamila +48570901414

Iza+ 48731 901 913

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, Gminna 131

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Klaver