Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator techniczny praca w Holandii Professional

1 week ago Jobs Offers Asse   48 views

  • operator-techniczny-praca-w-holandii-big-0
Location: Asse
Salary: -- €

Operator techniczny praca w Holandii

Posiadasz doświadczenie jako operator techniczny? Znasz język angielski bądź niemiecki?

Miejsce pracy: Nijmegen, Holandia

Oferujemy:

• umowę na warunkach holenderskich

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dodatki zmianowe

Wymagania:

• chęć i motywacja do pracy

• doświadczenie jako operator techniczny

• znajomość języka angielskiego

• dyplom techniczny w zakresie operacji mechanicznych/procesowych

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie pracy linii produkcyjnych sterowanych komputerowo i PLC

- przeprowadzania kontroli jakości

- rozwiązywanie problemów produkcyjnych

- kontrola zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do nas!

Wiktoria +48 570 901 913

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-200  Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KLAVER