Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator robota spawalniczego,17€ - 20€ brutto/h,Onze-Lieve-Vrouw-Wavre, Belgia Professional

10 months ago Jobs Offers Antwerpen   243 views

20 €

  • operator-robota-spawalniczego17-20-bruttohonze-lieve-vrouw-wavre-belgia-big-0
Location: Antwerpen
Salary: 20 €

Operator robota spawalniczego

WYNAGRODZENIE 17€ - 20€ brutto/h

Miejsce pracy: Onze-Lieve-Vrouw-Wavre, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

·         zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach

*        gwarantowane 40 h pracy tygodniowo

·         stawkę 17€ - 20€ brutto/h (w zależność od doświadczenia)

·         wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 518€-571€ netto

·         dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 5200€-6150€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

·         premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2800€-330€ brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

·         pracę w godzinach 7.30-16.00

·         możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)

·         bon żywnościowy 8 € - za każdy dzień roboczy (wkład własny pracownika 1,09€)

·         możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie

·         firma jest zamknięta przez pierwsze 3 tygodnie sierpnia (okres wakacyjny)

·         termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·         obsługa i programowanie robota spawalniczego

·         wybór właściwego programu (w razie potrzeby regulacja robota)

·         umieszczanie części w maszynie oraz wyjmowanie części z maszyny po zakończeniu spawania

·         kontrola jakości gotowego produktu i w razie potrzeby wprowadzanie poprawek

·         utrzymanie robota spawalniczego w dobrym stanie oraz naprawa dobrych usterek technicznych

·         praca na jedną zmianę 7.30-16.00

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·         wykształcenie techniczne, preferowane spawalnicze

·         minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku spawacza

·         dobra znajomość języka angielskiego

·         dobra znajomość zagadnień technicznych

·         prawo jazdy kat. B

·         doświadczenie na spawarce Cloos jest dodatkowym atutem

·         umiejętność samodzielnej pracy

Aplikuj: https://bit.ly/3qvw0lG

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2Work