Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator maszyn pakujących ciastka Professional

4 months ago Jobs Offers Kaprijke   113 views

20,49 €

  • operator-maszyn-pakujacych-ciastka-big-0
Location: Kaprijke
Salary: 20,49 €

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

Dla naszego klienta w m. KAPRIJKE (9970) – firmy zajmującej się produkcją słodkich przekąsek – poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator maszyn pakujących ciastka

Miejsce pracy: Kaprijke, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:

dbanie o niezbędne zaopatrzenie do maszyn (materiały opakowaniowe)

współpraca z pozostałymi operatorami maszyn

kontrola jakość produktu

przestrzeganie przepisów sanitarnych i BHP

praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej. System rotacyjny składa się z wczesnej zmiany od 5:00 do 13:00 i późnej zmiany od 13:00 do 21:00. Stała zmiana nocna trwa od 21:00 do 5:00. (dodatek 25%)

Co oferujemy?

zatrudnienie na belgijskich warunkach

stawkę: €16,39 - €20,49 brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

dodatki zmianowe: +12,50% za pracę na 1 i 2 zmianie(18,44€ brutto/h) , +25% za pracę na zmianie nocnej (20,49 € brutto/h)

bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € – wkład własny pracownika)

dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4300 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2300 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

gwarantowane 39,5 h pracy tygodniowo

opiekę polskiego koordynatora

możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – pokój 2-os.95 € / tydzień, pokój 1-os. 145€/ tydzień

możliwość skorzystania z firmowego samochodu 10€/ dzień

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 € miesięcznie

Czego oczekujemy?

doświadczenia na podobnym stanowisku

dobra znajomość języka angielskiego tj. umiejętność czytania, pisania, mówienia

samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

dbałość o ład, porządek i bezpieczeństwo oraz zdolności manualne

optymistyczne nastawienie i umiejętność podejmowania spontanicznych inicjatyw

realizacja uzgodnień i poleceń oraz umiejętność rozwiązywania problemów

niedozwolone: piercing, sztuczne rzęsy, makijaż, kolczyki, paznokcie lub lakier do paznokci, diamenty w zębach

prawo jazdy oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Additional Details

Company MARVEL PERSONAL CONSULTING ADAM GOŚLINOWSKI