Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator laserów CNC - 540€ netto/40h Professional

9 months ago Jobs Offers Brussels   236 views

540 €

  • operator-laserow-cnc-540-netto40h-big-0
Location: Brussels
Salary: 540 €

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swoich holenderskich klientówcov poszukuje operatorów laserów CNC.

Opis stanowiska:

•Praca z laserami TRUMPF 5060.

•Korekty w programach lub napisanie programu na maszynie.

•Kontrola jakości.

•Pomiary elementów.

•praca albo na 2 lub 3 zmiany: 6-14:45; 14:45-22:45; (22:45-6:45- zmiana nocna czasami jak jest dużo pracy)

•maksymalne wymiary arkusza: 6 x 2m

•maksymalna grubość cięcia: stal 25 mm, stal nierdzewna 25 mm, aluminium 12 mm

Oferujemy:

•Wynagrodzenie: 540 euro netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie.

•Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.

•Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego

•Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe

•Pomoc w organizacji transportu do Holandii

•Pełne ubezpieczenie podczas pobytu

•Opiekę polskich koordynatorów

•Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania:

•Doświadczenie jako operator lasera CNC (Trumpf),

•umiejętność programowania maszyny,

•komunikatywna znajomość języka angielskiego,

•prawo jazdy kat. B,

•umiejętność czytania rysunku technicznego,

•znajomość materiałów,

patrycja.wieczorek@covebo.pl / +48 885 024 886

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Additional Details

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary