Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator lasera rurowego, od 15,50 € brutto/h, Buggenhout, Belgia Professional

11 months ago Jobs Offers Buggenhout   350 views

15,50 €

  • operator-lasera-rurowego-od-1550-bruttoh-buggenhout-belgia-big-0
Location: Buggenhout
Salary: 15,50 € Negotiable

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją elementów metalowych dla wielu gałęzi przemysłu - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator lasera rurowego
Miejsce pracy:
 Buggenhout, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OPIS STANOWISKA:

  • umiejętność obsługi lasera tubowego
  • zdejmowanie i zakładanie elementów
  • usuwanie awarii i usterek
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • ustawianie maszyn na podstawie zleceń roboczych
  • wykonywanie codziennej konserwacji maszyn
  • sprawdzanie części za pomocą podstawowych urządzeń pomiarowych
  • czyszczenie części (wykańczanie, usuwanie zadziorów itp.)
  • praca w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • stawkę od 15,50 €brutto/h w zależności od doświadczenia (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin)
  • wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia - (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4090-5113 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2215-2770 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

WYMAGANIA:

  • wykształcenie: elektromechanika/technika projektowania mechanicznego
  • min.2 letnie doświadczenie jako operator lasera
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana wiedza informatyczna

Aplikuj: https://bit.ly/3nIm1ba

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865894, 503 028 187

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażamzgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danychosobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzeniaParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawieochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnerozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratoremdanych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Additional Details

Company Link2work