Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Operator/Kierowca Wózka Widłowego - Niemcy Professional

2 hours ago Jobs Offers Brussels   7 views

  • operatorkierowca-wozka-widlowego-niemcy-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Lokalizacja:  Niemcy

Opis stanowiska:

Poszukujemy operatorów/kierowców wózków widłowych do pracy w Niemczech. Jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, doświadczenie oraz komunikatywną znajomość języka niemieckiego, to oferta jest dla Ciebie. Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dodatki zmianowe

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Jeśli zainteresowała Cię oferta zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Weronika +48 731 901 913

Klaver Sp. z o. o.

Częstochowa, ul. Gminna 131

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00

Additional Details

Company KLAVER