Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Monter lekkich konstrukcji stalowych (wiaty,zadaszenia)/pracownik budowlany,16€-19€brutto/h, Belgia Professional

1 month ago Jobs Offers Zele   71 views

  • monter-lekkich-konstrukcji-stalowych-wiatyzadaszeniapracownik-budowlany16-19bruttoh-belgia-big-0
Location: Zele
Salary: -- €

WYNAGRODZENIE: 16€ - 19€ brutto/h

Miejsce pracy: Zele, Belgia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 16€ - 19€  brutto/h (w zależności od doświadczenia), 404€ - 480€ netto/tyg. (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • gwarantowane 39 h pracy tygodniowo
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4921€-5840€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2660€- 3160€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) -pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • eko-czeki 250 €/ rok
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykopywanie i zalewanie fundamentów
  • wiercenie punktów zaczepnych (kotwiczenie)
  • montaż konstrukcji oraz zadaszeń wiat rowerowych i przystankowych, schodów, markiz i innych konstrukcji przygotowanych pod zamówienia klientów firmy
  • montaż pokryć dachowych i ściennych (blacha, drewno, tworzywa sztuczne, szkło, itp.)
  • praca w 2-3 osobowym zespole pod nadzorem kierownika
  • praca na budowie, na zewnątrz (róże warunki atmosferyczne, różne lokalizacje)
  • praca na 1 zmianę 6.00-14.45, piątek 6.00-13.45

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie budowlane
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (monter konstrukcji metalowych wiat/altan/przystanków/garaży/pawilonów/ budynków gospodarczych, itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność wykorzystania elektronarzędzi w pracy (wkrętarka, szlifierka, itp.)
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • wysoka motywacja do wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych

Aplikuj: https://utm.guru/ugAVk

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją i montażem lekkich konstrukcji budowlanych (wiat, zadaszeń, markiz, przystanków komunikacji miejskiej i in.) - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Additional Details

Company Link2work