Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mięso, kontrola, pakowanie- Praca w Holandii dla Ciebie! Professional

1 month ago Jobs Offers Brussels   77 views

  • mieso-kontrola-pakowanie-praca-w-holandii-dla-ciebie-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Mięso, kontrola, pakowanie- Praca w Holandii dla Ciebie!

O pracy: Oferujemy pracę przy produkcji mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego. Mile widziane doświadczenie w pracy z nożem oraz obsługa wózka EPT/widłowego – wyższe stawki!

Zakres obowiązków:

                   Produkcja mięsa

                   Pakowanie i sortowanie

                   Kontrola jakości mięsa

                   Dla osób z doświadczeniem: praca z nożem, obsługa wózka widłowego lub obsługa maszyn

Oferujemy:

  1. Atrakcyjną stawkę godzinową
  2. Wypłaty w systemie tygodniowym
  3. Pracę dla każdego
  4. Bezpieczne i komfortowe zakwaterowanie
  5. Wsparcie koordynatora

Dodatkowym atutem będzie: PRAWO JAZDY kat. B I ZNAJOMOŚĆ języka angielskiego

Śmiało dzwoń!

Weronika+48 731 901 913

Dominika +48  570 901 033

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa, Gminna 131

Additional Details

Start Date od zaraz
Company KlaverTeam