Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mechanik Samochodowy - Niemcy Professional

5 days ago Jobs Offers Brussels   37 views

1 €

  • mechanik-samochodowy-niemcy-big-0
Location: Brussels
Salary: 1 €

Lokalizacja:  Minden

Opis stanowiska:

• Poszukujemy doświadczonych mechaników samochodowych do pracy w Niemczech.

• Preferowane doświadczenie w pracy z pojazdami ciężarowymi, ale nie jest to warunek konieczny.

• Praca w systemie dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

- Sprawdzanie stanu technicznego podzespołów pojazdów ciężarowych

- Diagnozowanie i usuwanie usterek

- Naprawy w zakresie mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki

- Wykonywanie czynności warsztatowych

Wymagania:

- Wykształcenie zawodowe jako mechanik

- Doświadczenie w pracy przy pojazdach ciężarowych będzie mile widziane

- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

- Prawo jazdy kat. B (inne klasy będą dodatkowym atutem)

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie: od 2400 € brutto

- Dodatki zmianowe

- Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

- Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt telefoniczny:

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa, ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver