Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mechanik samochodów ciężarowych – Klaver praca w Belgii Private

1 month ago Jobs Offers Ninove   60 views

  • mechanik-samochodow-ciezarowych-klaver-praca-w-belgii-big-0
Location: Ninove
Salary: -- €

Mechanik samochodów ciężarowych –Klaver praca w Belgii

Marzysz o karierze w Belgii?

Jeśli masz doświadczenie w zawodzie jako mechaniksamochodów ciężarowych i nie boisz się nowych wyzwań, zadzwoń już dziś idopytaj o szczegóły!

Gdzie? Houthalen, Belgia

Obowiązki

             diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu

             naprawa i konserwacja samochodów ciężarowych

             rejestrowanie wszystkich wykonanych prac imateriałów

Wymagania

             doświadczenie jako mechanik samochodówciężarowych

             znajomość układów hydraulicznych

             znajomość języka angielskiego

             prawo jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

             gotowość do podjęcia pracy od zaraz i nadłuższy okres czasu

Oferujemy

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        voucher, bonusy, dodatki

·        Pokoje jednoosobowe

·        Premie roczne

·        zwrot kosztów za przyjazd do Belgii po 4tygodniach- max 125 €

Zadzwoń do nas!

Z przyjemnością przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczącestanowiska!

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. al.Wolności22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Additional Details

Start Date od zaraz
Company Niemcy