Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Lakiernik samochodowy (Belgia, Leuven) Professional

9 months ago Jobs Offers Leuven   195 views

17,50 €

  • lakiernik-samochodowy-belgia-leuven-big-0
Location: Leuven
Salary: 17,50 €

Dla naszego klienta, wielomarkowego warsztatu samochodowego, szukamy lakiernika.

O firmie: jest częścią silnej sieci 12 dealerów Mercedes-Benz w Limburgii, Brabancji Flamandzkiej i Mechelen

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie samochodu przed malowaniem - szlifowanie, maskowanie, polerowanie, szpachlowanie
  • Nakładanie podkładu i głównej warstwy farby
  • Praca w bezpyłowej kabinie
  • Bardzo ważne: wysoka jakość pracy, wysoki poziom dokładności

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, precyzyjność

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskie
  • Zarobki: od 17,50 € brutto (w zależności od doświadczenia)
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień, jeśli zdecyduje sie Pan pojechac wlasnym autem to 65 euro tygodniowo
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji. Certyfikat KRAZ nr 275

Additional Details

Company Impact Poland