Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

KlaverTeam-Zieleń miejska- praca w Holandii- wymagane prawo jazdy Professional

3 weeks ago Jobs Offers Brussels   66 views

  • klaverteam-zielen-miejska-praca-w-holandii-wymagane-prawo-jazdy-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Zieleń miejska- praca w Holandii

Lokalizacja: Nieuw-Vennep

Zakres obowiązków:

- Budowa, zarządzanie i utrzymanie terenów zielonych

-dbanie o zieleń miejską, parki i ogrody

-sadzenie roślin, traw i krzewów

-przycinanie i pielęgnowanie roślin, trawników i żywopłotów

-koszenie trawy, grabienie i zbieranie liści

-wyrywanie chwastów

Oferujemy:

-pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie

-pracę fizyczną na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie

-różne projekty

-darmowy transport do pracy

-pracę na dłuższy okres czasu do późnej jesieni

-wypłata co tydzień na Twoje konto

- mile widziane doświadczenie jako ogrodnik

- mile widziane prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Weronika + 48 731 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa

Additional Details

Company Klaver