Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

KlaverTeam-Piekarz, produkcji ciasteczek-Praca w Holandii Professional

1 month ago Jobs Offers Brussels   112 views

  • klaverteam-piekarz-produkcji-ciasteczek-praca-w-holandii-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Gdzie? Holandia

Co? Piekarz/ciastkarz – produkcja ciasteczek

Twoje zadania:

• Ustawianie maszyn – dostosuj je do planu produkcji, jak prawdziwy mistrz piekarni.

• Obsługa piekarnicza – reguluj maszynę podczas wypieku ciasteczek.

• Monitorowanie ciasta – zapewnij, że ciasto jest idealnie przetworzone.

• Naprawa usterek – zajmij się drobnymi naprawami i nie daj się zaskoczyć problemom.

• Czystość – utrzymuj porządek i dbaj o miejsce pracy.

• Obsługa EPT i wózka widłowego – jeśli masz licencję, świetnie, jeśli nie – pomożemy ją zdobyć.

• Zgłaszanie awarii – bądź w kontakcie z liderem zespołu i kierownikiem produkcji.

Czego oczekujemy?

• Doświadczenie techniczne – musisz znać się na rzeczy.

• Doświadczenie w przemyśle spożywczym – praca przy maszynach nie jest Ci obca.

• Licencja na EPT lub wózek widłowy – lub chęć jej zdobycia.

• Gotowość do pracy na 2 zmiany – nie boimy się wyzwań!

Co oferujemy?

• Długoterminową pracę – stabilność przy dobrej wydajności.

• Zakwaterowanie – zadbamy o Twój komfort.

• Wynagrodzenie zgodne z CAO – fair kasa za świetną robotę.

• Dodatki transportowe – bo każda złotówka się liczy.

Godziny pracy:

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 7:00 - 18:00

Zainteresowany? Dzwoń do nas!

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Izabela: +48 570 901 913

KlaverTeam (KRAZ 18450)

Nie czekaj! Aplikuj teraz i piecz z nami w Holandii!

Additional Details

Company KLAVER