Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

KlaverTeam-Pakowanie i sortowanie papryki- praca w Holandii Professional

3 weeks ago Jobs Offers Brussels   65 views

  • klaverteam-pakowanie-i-sortowanie-papryki-praca-w-holandii-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK PAKOWNI

Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen

Zakres obowiązków:

- sortowania/pakowanie papryki

Możliwa również praca w szklarni przy ścince papryki- dla osób z doświadczeniem

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- prawo jazdy kategorii B (możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych)

Warunki:

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Weronika +48 570 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Częstochowa ul. Gminna 131

Additional Details

Company Klaver