Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

KlaverTeam-Operator CNC w Holandii-Dołącz do Ekipy Professional

1 month ago Jobs Offers Brussels   102 views

  • klaverteam-operator-cnc-w-holandii-dolacz-do-ekipy-big-0
Location: Brussels
Salary: -- €

Szukasz ekstra roboty za granicą? Masz ogarnięcie w CNC ichcesz zarobić? Wbijaj do nas do Holandii!

Co oferujemy?

·        Umowa na holenderskich warunkach

·        Super kasa

·        Dodatki za zmiany

·        Międzynarodowa ekipa

Twoje zadania:

·        Mocowanie i obróbka części aluminiowych

·        Naprawa małych usterek

·        Kontrola jakości

Czego potrzebujesz?

·        Doświadczenia w CNC

·        Znajomości angielskiego, niemieckiego lubniderlandzkiego, aby dogadywać się z międzynarodowym zespołem

·        Prawa jazdy kat. B i certyfikatu VCA

·        Zero alkoholu i gotowości do pracy odponiedziałku

Chcesz z nami pracować? Nie zwlekaj! Dzwoń już teraz!

Kamila: +48 570 901 414

Izabela: +48 570 901 913

Dominika: +48 570 901 033

Pracujemy od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00!

Klaver sp. z o.o.

ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Aplikuj teraz i zaczynaj przygodę wHolandii z Klaver!

Additional Details

Company KLAVER