Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Kierowca C+E-praca w Belgii od zaraz Professional

2 months ago Jobs Offers Roeselare   90 views

  • kierowca-ce-praca-w-belgii-od-zaraz-big-0
Location: Roeselare
Salary: -- €

Kierowca C+E-praca w Belgii od zaraz

Jesteś doświadczonymkierowcą z prawem jazdy kat. C lub CE z ważnym kodem 95? Znasz język angielskilub holenderski lub francuski? Niezależnie od tego, czy wolisz jeździć w dzieńczy w nocy – mamy dla Ciebie idealne oferty!!!

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C lub CE i kod 95
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, lub francuskiego
- doświadczenie zawodowe
- gotowość i motywacja do pracy w nocy
- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

  • - ręczny załadunek i rozładunek towaru
  • - transport i dystrybucja produktów np. ziemniaki, tekstylia
  • - odbiór zamówień
  • - pomoc na magazynie/ produkcji
  • - praca w godzinach dziennych lub nocnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- wysoką stawkę godzinową

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570901 033

Wiktoria + 48731 901 913

Kamila +48 570901 414

Daria +48 577901 944

Klaver Sp. zo.o  KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy wgodzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Additional Details

Start Date 20-02-2024
Company KLAVER SPu00d3u0141KA Z OGRANICZONu0104 ODPOWIEDZIALNOu015aCIu0104