Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Heftowanie szczepianie spawacz MIG/MAG Professional

9 months ago Jobs Offers Sint-Truiden   198 views

  • heftowanie-szczepianie-spawacz-migmag-big-0
Location: Sint-Truiden
Salary: -- €

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi spawaczami MIG/MAG z własną działalnością do prac na terenie Belgii.

Heftowanie szczepianie spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: okolice Sint-Truiden, Belgia.

Opis stanowiska:

  • spawanie/heftowanie/szczepianie dużych obiektów jak np. hale, konstrukcje mostów itp.
  • bardzo prosta praca, heftowanie-łączenie punktowe dużych obiektów jak np. hale, konstrukcje mostów itp.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Additional Details

Start Date 07.08.2023
Company Regess