Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Elektryk przemysłowy - praca w Niemczech Private

1 month ago Jobs Offers Nassogne   70 views

  • elektryk-przemyslowy-praca-w-niemczech-big-0
Location: Nassogne
Salary: -- €

Elektryk przemysłowy - praca w Niemczech

Jesteśelektrykiem przemysłowym ? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dlaciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa opracę na dłuższy okres
• stałaopieka polskiego koordynatora
• pomoc wdopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•ubezpieczenie zdrowotne
• dobrewarunki pracy, miła atmosfera
•zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

             Znajomość języka niemieckiego – na poziomiekomunikatywnym

             Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

             Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

             Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły

             Doświadczenie na danym stanowisku

             Zaangażowanie i chęć do pracy

Zakres obowiązków:

             Prace w hali

             Rzetelne wykonywanie powierzonych prac

             Dbanie o instalacje elektryczne i maszyny będące na hali

             Konserwacja, bieżące naprawy

             Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznychoraz podzespołów

             Praca z szafą prądową

Jeślizainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila+48 570 901 414
Dominika+48 570 901 033
Daria +48577 901 944
Pracujemyod poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaversp. z o.o. al. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Klaver Sp. z o.o., Aleja Wolności 22/1, 42-221Częstochowa (KRAZ 18450 )

Additional Details

Company Niemcy