Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Elektryk przemysłowy (Belgia) Professional

11 months ago Jobs Offers Olen   560 views

2 900 €

  • elektryk-przemyslowy-belgia-big-0
Location: Olen
Salary: 2 900 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się przetwarzaniemodpadów organicznych, najlepszych kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk przemysłowy (Belgia)

Zakres obowiązków:

·        Nadzórnad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

·        Diagnozowaniei usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych

·        Podłączaniei uruchamianie nowych maszyn i urządzeń, podłączanie szaf sterowniczych

·        Serwis,konserwacja i czynności prewencyjne

Wymagania:

·        Kilkuletniedoświadczenie w zawodzie

·        Prawojazdy kat. B

·        komunikatywna znajomość językaangielskiego

Oferujemy:

·        wynagrodzenie 14,00 - 20,00 EUR/h brutto + dodatek w kwocie 8,00EUR (za każdy przepracowany dzień)

·        nadgodzinypłatne 150%

·        dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)

·        premię roczną (8,33% rocznych zarobków brutto)

·        dodatek rodzinny

·        pozostałepremie i bonusy zgodnie z przepisamiobowiązującymi w Belgii

·        zakwaterowanie – płatne 80 EUR tygodniowo

·        załatwieniewszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wjęzyku angielskim  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimyo zamieszczenie następującej klauzuli: (tylkoaplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051

Additional Details

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.