Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Elektryk 520-560€ netto/40h Professional

10 months ago Jobs Offers Brussels   245 views

560 €

  • elektryk-520-560-netto40h-big-0
Location: Brussels
Salary: 560 €

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje elektryków do pracy w miejscowości Amsterdam.

Opis stanowiska: Wykonywanie instalacji na podstawie planu technicznego w domach i mieszkaniach u klienta. Zlecenia dotyczą nowego budownictwa, remontu domów i mieszkań lub większych budynków m.in. użyteczności publicznej.

Oferujemy: 520 – 560 euro netto/40h (w zależności od doświadczenia) – kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie - wpływającą co tydzień na konto; Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1-osobowe.

Wymagania: Doświadczenie w pracy jako elektryk; komunikatywna znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B; znajomość pomiarów i umiejętność posługiwania się narzędziami; umiejętność instalacji przewodów na podłodze i ścianach, montażu gniazdek elektrycznych i wykonywania skrzynek bezpiecznikowych.

Aplikacje i pytania prosimy przesyłać na adres patrycja.wieczorek@covebo.pl oraz +48 885 024 886

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Additional Details

Company Covebo Work Office Sp. z o.o.
Work Type Temporary