Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Cieśla szalunkowy (prefabrykaty) - Belgia Professional

7 months ago Jobs Offers Sint-Truiden   202 views

  • img
Location: Sint-Truiden
Salary: -- €

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Cieśla szalunkowy (prefabrykaty).

Miejsce pracy: Sint-Truiden, Belgia.

Zakres obowiązków:

  • Kładzenie szalunków i montaż szalunków systemowych,
  • Umieszczanie prefabrykatów i betonowanie,
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Regularne opłaty faktur,
  • Bonusy za polecenie fachowca,
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
  • Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308 .

Additional Details

Company Regess