Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Cieśla szalunkowy, firmy podwykonawcze - Belgia Professional

9 months ago Jobs Offers Hasselt   255 views

  • ciesla-szalunkowy-firmy-podwykonawcze-belgia-big-0
Location: Hasselt
Salary: -- € Negotiable

Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:

  • Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
  • Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Rozbieranie szalunków
  • Proste zbrojenia

Oferujemy:

  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Regularne opłaty faktur
  • Bonusy za polecenie fachowca
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Wymagania:

  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Additional Details

Company Regess