Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Cieśla budowlany / szalunkowy - Belgia Professional

9 months ago Jobs Offers Hasselt   222 views

  • ciesla-budowlany-szalunkowy-belgia-big-0
Location: Hasselt
Salary: -- €

Cieśla budowlany / szalunkowy

Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Opis stanowiska:

  • montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.),
  • montaż stropów z płyt betonowych,
  • poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków,
  • zdejmowanie deskowania.

Oferujemy:

  • legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
  • regularne opłaty faktur,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli budowlanego, szalunkowego,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii,
  • własna działalność gospodarcza + A1,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV julia@regess.eu lub kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Additional Details

Company Regess