Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

9 months ago Jobs Offers Lommel   192 views

  • aplikuj-dzisiaj-zacznij-jutro-big-0
Location: Lommel
Salary: -- €

Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Logistyka, produkcja, sieć supermarketów, przemysł spożywczy i szklarniowy

Miejsce pracy
Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Jesteś już w Holandii i szukasz pracy od zaraz? Aplikuj już teraz, a nasz zespół rekrutacyjny pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę.

Wybierz branżę, w której chciałbyś pracować: logistyka, produkcja lub sieć supermarketów. W zalezności od Twojej decyzji, będziesz odpowiedzialny za:
1. przygotowanie zamówień w sektorze logistycznym;
2. utrzymanie wysokiej jakości żywności na linii produkcyjnej;
3. odbiór artykułów spożywczych w sieci supermarketów.

Wymagana jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Instrukcje, zasady bezpieczeństwa, systemy i etykiety produktów są sporządzone po angielsku, ale proces rekrutacji będzie odbywał się w Twoim ojczystym języku.

Oprócz podstawowych benefitów możesz liczyć na dodatki, które klienci przygotowują specjalnie dla swoich pracowników. Wśród nich jest m.in. praca w systemie zmianowym, kantyna, w której można kupić pyszne jedzenie, darmowe posiłki, zniżki na produkty, kursy i szkolenia i/lub umowa bezpośrednio z klientem.

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Przygotowanie zamówień
Załadunek/rozładunek kontenerów
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Przygotowanie paczek z jedzeniem
Mycie warzyw
Kontrola jakości
Przenoszenie paczek o róznej wadze
Pieczętowanie palet

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Chęć pracy w systemie zmianowym
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość j. angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Additional Details

Company OTTO Work Force