Login aby mieć dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeżeli nie masz jeszcze konta.

Uzupełnianie Automatów Vendingowych BHP Firmowe

miesiąc temu Praca w Belgii - oferty Puurs   77 wyświetlenia

  • uzupelnianie-automatow-vendingowych-bhp-big-0
Lokalizacja: Puurs
Wypłata: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje dla swojegopartnera belgijskiego pracowników ze znajomością języka niderlandzkiego.

Opis stanowiska:
Pracownik odbiera produkty z magazynu w Puurs, a następnie zgodnie z wyznaczonąwcześniej trasą dostarcza do klientów (firm produkcyjnych). Na miejscu należyuważnie uzupełnić maszyny.

Wymagania:
- zakwaterowanie we własnym zakresie;
- dobra znajomość języka niderlandzkiego;
- czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);
- umiejętność obsługi pakietu MS Office;
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na belgijskich warunkach;
- wynagrodzenie tygodniowe;
- bony żywnościowe.

Więcej informacji: +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja@kbti.pl w temaciewpisując "Dostawca Puurs" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenieklauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dlapotrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku oochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymizmianami)".

Additional Details

Company KBTI Poland